Tlačová správa
Bratislava 21. 6. 2018

Francúzska značka intímnej hygieny Saforelle sa stala jedným z partnerov najväčšieho letného festivalu na Slovensku – Pohody. Na hudobno-kultúrny happening, ktorý sa v Trenčíne uskutoční od 5. do 7. júla, aj tento rok zavíta do 30 000 návštevníkov – mužov i žien, aby si vychutnali koncerty obľúbených kapiel, atraktívne diskusie, tanec, divadlo, film, literatúru, vizuálne umenie a bohatý sprievodný program. Už tradične je Pohoda festivalom, kde to žije umením a kultúrou a kde sa stretávajú celé partie, kamaráti a známi, aby aktívne trávili svoj voľný čas, tisíce žien nevynímajúc.
„Veľmi nás teší, že sa inšpiratívneho kultúrneho diania na Slovensku masovo zúčastňujú aj ženy, slečny, študentky, maminky či dámy v rokoch. Slovenské ženy nechcú chýbať tam, kde to žije umením, kultúrou, spoločenskými diskusiami. Máme radosť z toho, že aj Slovenky sú odvážne, vzdelané, dychtivé po poznaní, milujúce umenie a otvorené všetkým oblastiam ľudského ducha,“ hovorí Zuzana Kozánková, marketingová manažérka značky Saforelle, ktorá je na francúzskom trhu lídrom v oblasti intímnej hygieny a aj na tom slovenskom si nachádza svoje verné fanúšičky. „Veľmi si vážime ženy a obdivujeme ich ženskosť, silu žien presadiť sa v práci a zároveň ich neúnavnú schopnosť budovať okolo seba pozitívne vzťahy. Chceme im aj na mega podujatí, akým je Pohoda, dopriať pocit ženskosti, komfortu a pohody – aj v oblasti intímnej hygieny,“ dopĺňa Kozánková.

Návštevníci Pohody môžu počas troch festivalových dní navštíviť aj stan Saforelle, kde sa dozvedia viac o intímnej hygiene a ochrane žien pred nástrahami leta. Počas piatka bude na otázky návštevníkov odpovedať aj MUDr. Peter Krajkovič zo Sanatória Helios v Martine. Okrem toho budú promotérky Saforelle v stane aj medzi návštevníkmi rozdávať ženám vlhčené obrúsky Saforelle na intímnu hygienu. Vlhčené obrúsky na núdzovú očistu intímnych partií sú ekologicky odbúrateľné, takže korešpondujú s eko filozofiou festivalu Pohoda. Aj v provizórnejších podmienkach počas stanovania, na ubytovaní v chatkách či v lacnejších penziónoch dokážu ženám poskytnúť komfortný pocit očisty ako v pohodlí domova. Obsahujú patentovaný extrakt z lopúcha väčšieho a antialergén alantoín, ktoré zmierňujú pocit pálenia, diskomfortu „tam dole“ a podráždenie pokožky, neraz vznikajúce aj vplyvom horúčav, či po uštipnutí hmyzom. Aj na Pohode sa tak ženy môžu cítiť príťažlivo žensky, v pohode a bez nutnosti vzdať sa svojich ženských očistných rituálov!